קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

מה יעשו המנהלים ללא דו”חות מנהלים?

מה יעשו מנהלים ללא  מנהלים?

 

אי שם במנהרת הזמן, “המנהלים של פעם” נאלצו לאסוף נתונים ולנתחם באופן ידני. מודל ניהול זה שהטכנולוגיה כמעט שלא הייתה מעורבת בו, יצר עיכוב בהוצאת תהליכים שונים לפועל, פגע ביעילות ובמהירות התגובה למגמות/אירועים וכן, גם הוביל לשחיקתם של מנהלים רבים. זה מה שהיה פעם, וגם לחובבי הנוסטלגיה שבחבורה כנראה שאין כל עניין להיזכר או להתנסות בשיטות עבודה אלו.

 

מנהלי צוותים ומנהלים בכירים ב-2022 לעומת זאת, יכולים לנהל בנוחות וקלות שהמנהלים מפעם רק יכלו לחלום עליהן. ואיך עושים זאת? באמצעות מערכת שקולטת מידע ויודעת לתרגם אותו למה שכל מנהל צריך: דו”חות מנהלים מפורטים.

 

עבודה עם דו”חות מנהלים – מהי חשיבותה?

 

הציפייה מהמנהלים גבוהה מאד, כאשר לכולם (אבל לכולם!) יש ציפיות מהם: הבעלים והמנכ”ל מצפים לתוצאות, העובדים של המנהל מצפים לתמיכה מקצועית ואישית, ואילו הלקוחות מצפים לתשובות, התחייבויות והסברים. ובמילים פשוטות? למרות יוקרת התפקיד, למנהלים יש לא מעט על הכתפיים ודי הרבה בראש.

 

לא יהיה זה מופרך לומר שמנהל שאין באפשרותו להפיק דוחות מנהלים, לא יוכל לנהל (כן, עד כדי כך). הדו”חות הם כלי עבודה בפני עצמו, כאשר עבודתו של המנהל מותנית בהם. עבודה עם דו”חות (ולא משנה כעת במה הם מתמקדים ואילו מהלכים שואפים לגזור מהם), מגלמת בתוכה יתרונות אדירים:

 

  • הפקת דו”ח מתבצעת בשניות (!), זאת בשונה מאיסוף, ניתוח וסיכום ידני של נתונים
  • הדו”ח מציג את ה”שורה התחתונה”, כך שאין כל צורך בחישובים, הצלבות מידע, השוואות וכיוצא בזה
  • ניתן לזהות במהירות מגמות מסוימות ואתגרים צפויים, וכך גם ניתן להגיב אליהם במהירות
  • קלות העבודה עם דוחות מנהלים, מאפשרת למנהל לעבוד על כמה תהליכים במקביל, זאת מבלי שאיכותו של תהליך מסוים פוגעת באיכותו של אחר
  • וחשוב לא פחות: נגישות המידע מונעת שחיקה מהמנהלים

 

דוחות מנהלים

 

“מה כולל מחולל הדוחות? חשובה לי מאד העבודה עם גרפים”

התוכנה שאנו מציעים לכם ב-kopel reem, תפיק בעבורכם דו”חות באמצעותם תתייעל משמעותית עבודתכם! בין היתר, המערכת יודעת להפיק גרפים, ממוצעים, חישובים וסיכומים. דברים שרק עד לפני כמה שנים היו בתחום אחריותו-ביצועו של המנהל, מופקדים כעת בתוכנה שמקצרת תהליכים ומדייקת (!) אותם. כתוצאה מכך, יכולים מנהלים לעבוד עם נתונים מדויקים, “לקרוא את המפה” ולגזור מאלו את המהלכים הנדרשים. גם (ובעיקר) מנהלים, ראויים לחוויית עבודה נוחה וטכנולוגית.

 

הפקת דו”ח בלחיצת כפתור: ככה מנהלים היום

 

אנחנו ב-kopel reem שואפים להעניק מענה איכותי, מהיר ומודרני לארגונים, מנהלים ועובדים! תוכנת ה-rekord לדוגמא, נותנת מענה בכל הקשור להפקת דו”חות מנהלים במהירות. יצירת הדו”חות מאפשרת לכל מנהל להביט מ”מעוף על הציפור” על ביצועים, מהלכי עבודה, מה עובד יותר ומה עובד פחות וכיוצא בזה. למידע נוסף אודות המערכות שלנו ויתרונותיהן, התקשרו כעת – 072-330-1601

עוד יכול לעניין אתכם בנושא:

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן