קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

מהי בקרת שכר?

מהי בקרת שכר?

 

אין ספק כי שכר העובדים נחשב לאחת ההוצאות המשמעותיות ביותר של כל בית עסק. לכן חשוב לבצע בקרת שכר, במטרה למנוע טעויות או אי דיוקים בשכר של העובדים. באמצעות מערכת מתקדמת ומשוכללת המספקת בקרת שכר תוכלו להימנע מעלויות שכר מיותרות, שעלולות לנבוע כתוצאה מטעויות או דיווחי נוכחות מוטעים.

 

מערכת מסוג זה יכולה להתאים לכל בית עסק, חברה וארגון, המעוניינים לייעל את נושא השכר ולצמצם את החשיפה לתביעות משפטיות בנושא השכר של העובדים. בקרת שכר הינו הליך בקרה, שיש ליישם החל משלבי הקליטה הראשוניים של העובד בארגון ועד להנפקת דוחות ניהוליים, שנועדו לבקר את שכר העובדים.

 

ההליך עצמו כולל ביצוע של בקרות שונות, החל מבדיקת תלושי השכר ועד לביצוע התאמות בדיווחי הנוכחות של העובדים. הבקרה כוללת גם מעקב אחר הפרשה לקרנות פנסיה וביטוחי מנהלים לפי הנדרש בחוק, על מנת להימנע מעבירה על חוקי העבודה.

 

מהי בקרת שכר?

 

בקרת שכר – על מה חשוב לתת את הדעת?

 

בקרת שכר חיונית והכרחית עבור כל סוגי החברות והארגונים, מאחר והיא מאפשרת להימנע מתביעות משפטיות מצד העובדים, בכל הקשור לענייני השכר. אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע בקרת שכר, היא להשתמש במערכת ייעודית. המערכת מאפשר לבדוק את תלושי השכר של העובדים ולהציף טעויות והפרשים במשכורות של העובדים.

 

מערכת ידידותית וחדשנית יכולה לייעל את העבודה של חשבי השכר, הגזברים וסמנכ”ל הכספים בארגון שלכם. המערכת מקצרת את העבודה ומונעת טעויות אנוש, העלולות לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך.

 

מערכת איכותית ואמינה תוכל לספק לארגון שלכם בקרת שכר חיצונית ומקיפה, הכולל את היכולת להפיק דוחות עדכניים, לזהות חריגות וטעויות וכמובן לבצע ניתוח של הנתונים השונים.

 

מערכת ייעודית המבצעת בקרת שכר – כל היתרונות

מערכת המתמחה בבקרת שכר מסוגלת לקלוט תלושי שכר ולבדוק אותם, ללא שום צורך בהתערבות אנושית. המערכת מחשבת את ההפרשים בברוטו ובנטו ומבצעת ניתוח מעמיק של רכיבי השכר השונים, כולל הפרשים ברמת המחלקה וברמת הארגון כולו.

 

המערכת מסוגלת לנתח סמלים מתנגשים ולמיין את רשימת העובדים, בהתאם לגודל החריגה. כמו כן, המערכת תאפשר לכם להוסיף הערות מעקב עבור העובד ולהציג אותן באופן אוטומטי בדוחות הבאים.

 

כמובן שתוכלו ליהנות מתיעוד מלא של תהליך בקרת השכר ולגשת בכל רגע נתון לכל אחד מהדוחות. ניתן להשתמש במערכת על מנת לשלוח את הדוחות במייל וכמובן ליהנות מתהליך בקרת שכר מדויק ומקצועי, שניתן לביצוע בצורה קלה וידידותית למשתמש.

 

אנו בחברת קופל ראם נשמח לסייע לכם לבצע בקרת שכר, על מנת להימנע מטעויות ולהבטיח לכם להימנע מעבירה על חוקי העבודה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 60 שנה בתחום של פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן