קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

מהם היתרונות של פורטל משאבי אנוש?

מהם היתרונות של פורטל משאבי אנוש?

 

פורטל משאבי אנוש נועד על מנת לאפשר חיבור טוב יותר בין הארגון לעובדים שלו. הפורטל מאפשר תקשורת דו כיוונית בין העובד לבין מחלקת משאבי אנוש, באמצעות שליחה של טפסים מקוונים והודעות.

 

זהו כלים חשוב וחיוני עבור כל ארגון, המעוניין להשקיע בנכס החשוב ביותר שלו- העובדים. מעבר לכך, פורטל משאבי אנוש מאפשר להציג את נתוני הנוכחות של העובדים ולספק מידע עדכני עבור המנהלים.

 

מדובר על הגשר המושלם בין הארגון לעובדים, המאפשר לשפר את יכולות התקשורת ולספק מידע זמין ועדכני 24/7. העובדים יכולים לגלוש בפורטל בכל זמן ומכל מקום, על מנת להתעדכן באירועים הקרובים ולבדוק את הנתונים האישיים שלו.

 

הפורטל מאפשר תקשורת מהירה ויעילה בין המחלקות השונות ומאפשר לעובדים לבטא את עצמם בקלות וביעילות, תוך כדי יצירת תחושת שייכות לארגון וביסוס השפה הארגונית.

 

מהם היתרונות של פורטל משאבי אנוש?

 

פורטל משאבי אנוש – כל הסיבות להשקיע בכך

 

אחת הסיבות המרכזיות להשקיע בפורטל משאבי אנוש היא הצורך לקבל ולשתף מידע בצורה קלה ומהירה. עובד חדש שרק התחיל לעבוד בארגון יכול להיחשף למבנה הארגוני שלו באמצעות הפורטל.

 

הפורטל מציג את אילן היוחסין הארגוני, שמאפשר לעובד ללמוד על בעלי התפקידים השונים בחברה, המחלקות השונות שלה ופרטים נוספים לגבי המחלקה והייחודיות שלה.

 

זוהי דרך נוחה ויעילה יותר להבין את המבנה הארגוני, ללא שום צורך להגיע פיזית לכל מחלקה ולכל משרד. כמו כן, פורטל משאבי אנוש מאפשר לעובד לצפות בכמות השעות החודשיות שהוא ביצע ולוודא כי הוא עומד בציפיות הארגון.

 

בנוסף, זוהי דרך נוחה להבין כמה ימי חופשה וכמה ימי מחלה העובד צבר, ללא שום צורך לפנות ישירות למחלקת משאבי אנוש.

 

במקום זה, העובד יכול לבדוק את המידע באופן עצמאי, בלחיצת כפתור פשוטה. הפורטל מקל על העומס של מחלקת משאבי אנוש ומאפשר לעובדי המחלקה לעסוק בנושאים החיוניים, ללא הסחות דעת מיותרות.

 

מה כדאי לדעת לגבי פורטל משאבי אנוש?

 

חשוב לציין כי באמצעות הפורטל העובדים יכולים להגיש בקשה למנהלים שלהם, לאתר כתובות וטלפונים חשובים וכמובן להתעדכן בלוח השנה הארגוני. זוהי דרך מעולה להגיש מועמדות למשרה חדשה בתוך הארגון, לאשר ולקרוא מסמכים רלוונטיים ולבצע מעקב אחר הבקשות השונות של העובד.

 

הפורטל יכול להתחבר למערכת שכר ונוכחות ולמערכת משאבי אנוש, במטרה ליצור סדר וארגון. העובד יכול לשנות דרך הפורטל את הפרטים האישיים שלו, כולל שינוי כתבות או מספר טלפון והארגון יכול להפיץ הודעות לכלל העובדים בצורה קלה ומהירה מתמיד.

 

אנו בחברת קופל ראם נשמח לספק לכם פורטל משאבי אנוש ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שישה עשורים בתחום ומתגאים בחדשנות המרשימה וברזומה העשיר שלנו.

 

אנו מתמחים בפתרונות תוכנה לניהול הון אנושי, המאפשרים קשר איכותי יותר בין הארגון לעובדיו. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

 

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן