קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

החשיבות של אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש

החשיבות של אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש

 

אין ספק כי ישנה חשיבות מכרעת לתחום של אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש, מאחר ואף עובד לא היה רוצה לגלות כי המידע שלו חשוף לעיני כל ברשת האינטרנט.

 

היום ניתן לשמוע לא פעם על התקפות סייבר ועל גניבה של מידע ארגוני רגיש, אשר נמכר לכל גורם שיסכים לשלם עבורו. כמובן שאף עובד לא היה רוצה לעבוד בחברה או בארגון, שאינם מסוגלים לשמור על המידע האישי שלו.

 

לכן אין זה מפתיע כי היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לתחום של אבטחת מידע, במיוחד כאשר מדובר על מערכות משאבי אנוש. רוב העובדים יבחרו לעזוב את מקום העבודה שלהם, במידה והמידע האישי שלהם ייחשף או ייגנב וייסחר ברשת.

 

הדבר עלול כמובן לפגוע במוניטין של הארגון ואף להוביל לקריסתו, מאחר ואף אחד לא יסכים לעבוד בו. לכן ישנה חשיבות עצומה לבחור במערכת משאבי אנוש, המגיעה מחברה מוכרת וידועה בתחום.

 

החשיבות של אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש

אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש – על מה חשוב לתת את הדעת?

יש לזכור כי עד לתקופת הקורונה, כל התחום של אבטחת מידע היה נתון אך ורק לאחריות הבלעדית של מחלקת ה- IT בארגון. אך ברגע שהעובדים התחילו לעבוד מהבית, נפתחו אין ספור נקודות תורפה.

 

באמצעות הטלפונים והמחשבים הביתיים של העובדים, ניתן לקבל גישה לרשת הארגון, במידה ולא מקפידים על ההנחיות של אבטחת המידע.

 

כל מנהל משאבי אנוש חייב להגביר את המודעות של העובדים ואת תחושת האחריות האישית שלהם, לצורך לשמור על המכשירים האישיים שלהם מפני פריצה.

 

במידה והארגון משתמש במערכת משאבי אנוש חובבנית, הדרך למידע האישי של הארגון קלה ומהירה במיוחד. אך מערכת ברמה גבוהה, תקפיד על ניהול הרשאות ותקשה משמעותית על הגישה למידע האישי של העובדים.

 

נקודות חיוניות לגבי אבטחת מידע במערכות משאבי אנוש

מי שיבחר מראש לעבוד עם חברה שמתמחה בתחום, יוכל להבטיח לעצמו מערכת משאבי אנוש חדשנית, המבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום.

 

מערכת מסוג זה תכיל אבטח מידע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיקשו משמעותית על גניבת המידע. כמו כן, יש לזכור כי באמצעות שימוש בסיסמאות חזקות וייחודיות, המוחלפות לעיתים קרובות, ניתן להגביר את אבטחת המידע של המערכת ולמנוע פריצות סייבר.

 

אנו בחברת קופל ראם נשמח לספק לכם מערכות משאבי אנוש המכילות את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחת מידע. אנו פועלים בתחום מאז 1962 ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון שצברנו לאורך השנים.

 

המערכות שלנו מבוססות על הטכנולוגיות המובילות ביותר בתחום, דבר שאמור לספק לכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר.

 

אנו מספקים מערכות משאבי אנוש מודולריות, על מנת לספק לכל חברה ולכל ארגון את הפתרון המושלם והאידיאלי ביותר. המערכת שלנו מאפשרת ניהול הרשאות, במטרה לשמור על המידע הרגיש של העובדים ולנהל אותו בצורה היעילה והמקצועית ביותר. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן