קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

איך לתגמל עובדים שתורמים למקום העבודה?

איך לתגמל עובדים שתורמים למקום העבודה?

אין ספק כי העובדים נחשבים לנכס החשוב ביותר של כל ארגון, מאחר וללא עובדים בעלי מוטיבציה פנימית, הארגון יתקשה להמשיך לגדול ולהתפתח. עובדים מרוצים ושבעי רצון מהווים את לב ליבו של הארגון, מאחר ועובדים שנשארים בתפקיד שלהם רק בגלל השכר או התנאים, עלולים לעזוב ברגע שיקבלו הצעה מפתה יותר.

לעומת זאת, עובדים שמרגישים שייכות לארגון ובעלי מחויבות לתפקיד שלהם, יישארו בארגון לאורך זמן ויחסכו ממנו תהליכי גיוס מיותרים. לכן חשוב לתגמל את העובדים שתורמים למקום העבודה במגוון רחב של דרכים שונות, במטרה לספק להם את התחושה כי הם חשובים ומוערכים על ידי הארגון וצוות ההנהלה.

חשוב להעניק לכל עובד יחס אישי, מאחר והדבר יתרום יותר מהכול לתחושת המחויבות והשייכות שלו לארגון.

באמצעות יצירת ערוץ תקשורת פתוח והתייחסות לכל פניה ובקשה של העובד, תוכלו להעניק לעובדים שלכם את היחס הנדרש.

איך לתגמל עובדים שתורמים למקום העבודה?

כיצד לתגמל עובדים שתורמים למקום העבודה ולעודד אותם להמשיך בכך?

עובדים בעלי מוטיבציה המעורבים בנעשה בארגון ומעוניינים להרגיש חלק ממנו, נחשבים ללא ספק לעמוד השדרה של הארגון ולנכס היקר ביותר שלו. לכן ישנה חשיבות מכרעת להראות לעובדים כי הם חשובים ומשמעותיים עבורכם, דבר שכמובן יתרום למוטיבציה ולסביבת עבודה חיובית ופרודוקטיביות יותר.

מחקרים רבים שנערכו בתחום מראים פעם אחר פעם כי עובדים מרוצים ושבעי רצון, החווים רמת אושר גבוהה במקום העבודה שלהם, לא ימהרו לעזוב לחברה מתחרה. כמו כן, עובדים אלו יעלו את פרודוקטיביות העבודה ויתרמו רבות לרווחיות של הארגון שלכם, לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולתגמל אותם בצורה האפקטיבית ביותר.

נהוג לערוך ערבי חברה וערבי גיבוש עבור העובדים, ליצור תוכנית של עובד החודש ואף לייצר תוכנית תגמולים או מערכת בונוסים, המבוססת על ביצועי העובד.

מה חשוב לדעת לגבי תגמול עובדים?

אחת הדרכים היעילות ביותר לתגמל את העובדים שלכם היא לספק להם הזדמנויות צמיחה והתפתחות, המוכיחות כי הארגון מעריך את תרומתם ומוכן להשקיע בהתפתחות המקצועית שלהם. לכן מומלץ להשקיע בקורסים ותוכניות הדרכה ופיתוח, במטרה לשפר את הכישורים והידע של העובדים ולתרום לפרודוקטיביות שלהם.

מעבר לכך, מומלץ להשקיע בפורטל משאבי אנוש, המאפשרת לעובדים ליצור חיבור עם הארגון ולתקשר בצורה נוחה וישירה עם המנהלים ומחלקת משאבי אנוש. המערכת יכולה לאפשר לעובד לבחור את המתנות שלו לחג או ליום ההולדת ואף לספק לו הנחות והטבות, הייחודיות לעובדים מצטיינים.

אנו בחברת קופל ראם נשמח לסייע לכם לתגמל עובדים שתורמים למקום העבודה, באמצעות המערכות המתקדמות שלנו. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שישה עשורים בפתרונות תוכנה לניהול הון אנושי ומקפידים להתחדש ולהשתכלל בטכנולוגיה החדשנית ביותר. המערכות שלנו תורמות לתחושת השייכות של העובדים לארגון והן מסייעות לשפר את התקשורת בין הארגון לעובדיו. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן