קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

איך לפתח מערך משאבי אנוש תקין

איך לפתח מערך משאבי אנוש תקין

 

עובד מרוצה זה עסק מצליח! את זה יודע כל מנהל מערך משאבי אנוש. אז איך גורמים לכך שהעובד יהיה מרוצה והמעסיק יהיה מרוצה ממנו והכי חשוב שהעסק יפרח ממערכת היחסים הזו?

 

מהי מערכת משאבי אנוש?

 

מערכת משאבי אנוש הינו התחום המתעסק בעובדים בעסק – היא כוללת את כל המשרות מן הרמות ביותר ועד לרמת הבסיסית ביותר של העובדים, מההנהלה ועד עובדי התחזוקה והאבטחה.

 

ההבנה כי מערך משאבי האנוש בעסק הינו קריטי להצלחת העסק ותפעולו מסייעת בניהול המערכת ומערכת המתגבשת בין מנהל מערך משאבי אנוש לבין העובד.

 

בעצם היחס בין העובד למעסיק הינו יחס תועלתני כאשר כל אחד מנסה למקסם את רווחיו מהצד השני, העובד משקיע מהזמן והיכולות שלו בשביל העסק ותמורת זה הוא מקבל תשלום והמעסיק משתמש ביכולות של העובד ומתרגם את זה להכנסות לטובת העסק.

 

כיום יותר ויותר נותנים את הדעת לכך שמערכת היחסים בין המעסיק לעובד חייבת להיות מערכת בריאה ומזינה, מערכת של אמון והנעה. על מנת לגייס את העובד לטובת העסק ולהוציא ממנו את מירב הכישורים ולכן נותנים את הדעת לשני פרטים הכוללים ביניהם סעיפים רבים:

 

  • הדבר הראשון: הוא משרה מתאימה לעובד – כלומר, עובד שעוסק בתחום המתאים לו מבחינת יכולות פיזיות ומנטליות, הוא עובד מרוצה, הוא עובד שיוכל להפיק את המקסימום ולסיים את יום העבודה מתוך תחושת סיפוק ולחזור למחרת עם המון רצון ואמביציה שהמקום יצליח.
  • הדבר השני הוא תגמול – עובד שמקבל שכר מותאם או/וגם בונוסים ומענקים ירצה יותר בהצלחת המקום וינוע יותר למען המקום בו הוא עובד מתוך מסירות ומוסר עבודה. תחושת הסיפוק מורכבת לא מעט מהערכה שבאה לידי ביטוי באמצעים שונים.

 

כיום מקובל להכניס לתוך מערך משאבי אנוש תקין תוכנה המסייעת בניהול מערך משאבי אנוש. באמצעות התוכנה קל יותר לזהות את ההתאמה בין העובד למשרה הרלוונטית, עובד מתאים יוכל להביא את מקסימום התועלת לעסק. 

 

איך לפתח מערך משאבי אנוש תקין

 

פתרונות תוכנה – התרגום לצרכים שלך עבוד העסק

 

העובדה כי פתרונות תוכנה מהווים תרגום מהיר עבור הצרכים של המעסיק, זו בשורה טובה עבור המעסיקים.

פתרונות התוכנה מתוך הכרות עם השטח נוגעים בכל הפרטים הקטנים שיוצרים את העסק הגדול. ובכך הם מאפשרים למנהלי מערכת משאבי אנוש התנהלות יציבה, ונכונה. 

 

מערכות לניהול הון אנושי לוקחות בחשבון את צרכי השוק המשתנים בהתאמה לתחום הרלוונטי וכך הן מתאימות את כל הפרטים הקטנים תוך שמירה מרבית על הגנה של מערכות החברה מפני נוזקות המתעדכנות כל העת. באמצעות מערכות מתקדמות ניתן להגיע לפיתוח מערכות משאבי אנוש תקינות ויעילות.

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן