קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

כמה עולה לגייס עובד חדש

כמה עולה לגייס עובד חדש – כל המידע

 

העסקת עובד חדש היא החלטה משמעותית עבור כל עסק, שכן היא כרוכה לא רק במציאת המועמד המתאים, אלא גם בעלות כספית. מפרסום משרה ומיון מועמדים ועד השתלמות והכשרה, ההוצאות יכולות לגדול פלאים. הבנת העלויות הללו יכולה לעזור לכם, כמנהלים ובעלי עסקים לקבל החלטות מושכלות לגבי תהליך הגיוס והתקציב שלכם. במאמר זה, נסקור מקרוב את העלויות השונות הקשורות בהעסקת עובד חדש.

 

עלויות גיוס 

 

עלויות גיוס מתייחסות להוצאות הכרוכות בפרסום משרה ובאיתור ומשיכת מועמדים. ביניהם נמצא את עלות פרסום בלוחות דרושים שונים או באתרי גיוס עובדים, שימוש בחברות השמה כדי לסייע באיתור ומשיכת מועמדים, הפעלת מודעות דפוס או דיגיטליות לקידום המשרה ומתן בונוסים או תמריצים לעובדים הנוכחיים עבור הפניית מועמדים מצליחים.

כמה עולה לגייס עובד חדש

 

עמלות חברות השמה 

 

כאשר עסק משתמש בחברת השמה, החברה תטפל בכל ההיבטים של תהליך הגיוס, לרבות פרסום המשרה, מיון מועמדים, עריכת ראיונות ומתן לעסק רשימה קצרה של מועמדים מתאימים. חברות מסוימות עשויות גם לספק שירותים נוספים כגון משא ומתן על שכר והטבות, בדיקות רקע והערכות אישיות. שימוש בחברת השמה יכול להועיל לעסק שכן הוא יכול לחסוך זמן ומשאבים בתהליך הגיוס, וגם לספק גישה למאגר גדול יותר של מועמדים מתאימים. עם זאת, חשוב לשקול היטב את העלויות ולשקול את היתרונות מול העלות כדי לקבוע אם מדובר בהשקעה משתלמת.

 

עלויות פרסום

 

עלויות פרסום מתייחסות להוצאות הכרוכות בקידום משרה פתוחה למועמדים פוטנציאליים. ישנן דרכים שונות לפרסם משרה פתוחה, וכל אחת מגיעה עם סט עלויות משלה. פרסום מודעות בלוחות דרושים, בעיתונים, במגזינים או פרסומים מסחריים כדי לקדם את המשרה הנפתחת, הפעלת מודעות דיגיטליות בפלטפורמות מדיה חברתית, כגון פייסבוק וטוויטר, השתתפות בירידי תעסוקה או אירועים אחרים לקידום פתיחת המשרות ומפגש עם מועמדים פוטנציאליים-  כל אלה נושאים איתם עלויות משלהם. 

 

בונוסים להפניה

בונוסי הפניה הם תמריצים שעסק עשוי להציע לעובדיו הנוכחיים עבור הפניית מועמדים מצליחים למשרות פנויות. הרעיון מאחורי בונוסי הפניה הוא שלעובדים הנוכחיים יש הבנה טובה של התרבות והדרישות של החברה, וסביר שהם מכירים אנשים שיתאימו היטב לארגון. בונוסים להפניה יכולים להיות דרך חסכונית למילוי משרות פנויות, כיוון שהם מפחיתים את הצורך בעמלות של משרדי פרסום וגיוס. הם גם מספקים תמריץ נוסף לעובדים הנוכחיים לחפש ולהפנות באופן פעיל מועמדים מתאימים.

 

נמאס לכם מתהליך גיוס ארוך ומייגע?

 

מערכת הגיוס הממוחשבת שלנו נועדה לייעל את התהליך ולעזור לכם למצוא את המועמדים הטובים ביותר תוך זמן קצר. המערכת שלנו מציעה מגוון פיצ’רים כגון קליטה, מיון וחיפוש אוטומטי של מועמדים בממשק ידידותי למשתמש. אלה הופכים את ניהול תהליך הגיוס לקל משמעותית. אנו משתמשים בטכנולוגיות התאמה מתקדמות כדי להתאים את המועמדים הטובים ביותר לדרישות התפקיד שלכם, לחיסכון מיטבי בזמן וכסף. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים. 

 

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן