קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

איך ניתן לבצע קליטת עובדים באופן מקוון?

איך לבצע קליטת עובדים באופן מקוון?

 

אז מה דעתכם שנצא למסע קצרצר אי שם בשלהי שנות התשעים-תחילת שנות האלפיים? במידה שטסתם לחו”ל בשנים אלו, לבטח זכור לכם היטב המסע שעברתם/עברו הוריכם עד שהגעתם לנתב”ג ומשם ליעד החופשה: הגעה פיסית אל סוכנות נסיעות במרכז העיר, עיון בחוברות נופש צבעוניות ומושקעות וגיבוש יעד על בסיס המלצה של סוכן הנסיעות. וכיום? הזמנת טיסה מתבצעת באופן מקוון מהספה בסלון (או במהלך הנסיעה ברכבת במידה שמצאתם דיל שווה!), ובכמה קליקים בודדים. 

 

לצערנו, ההקדמה הזו אינה הרמה ליום הגיבוש השנתי שאולי יתקיים בחו”ל, אלא תזכורת לאופן בו ניתן, רצוי וראוי (!) לבצע כיום מהלכים שפעם בוצעו לגמרי אחרת. אנחנו ב-KOPEL REEM שמחים לבשר לכם (למקרה שלא ידעתם כמובן), כי העובדים שיגויסו לארגונכם יוכלו ליהנות מתהליך קליטת עובדים באופן מקוון. ככה פשוט.

 

מערכת קליטת עובדים

 

מדוע קליטת עובדים באופן מקוון צריכה בכלל לעניין אתכם?

 

לפני שאנחנו צוללים ל”איך”, בואו נתעכב לרגע על ה”למה”: מדוע שתרצו להעביר את קליטת העובדים מהאופליין לאונליין? 

 

  • “קופת חיסכון” של זמן וכסף – שלא כמו בקליטות עובדים פרונטליות, קליטה מקוונת מתבצעת עצמאית על ידי העובד עצמו (לדוגמא: עם מילוי טפסים מהמכשיר הנייד) ומבלי שיש צורך במעורבות של עובד מחלקת משאבי אנוש. ואתם? לא רק נהנים מקליטת עובדים מהירה וגמישה יותר, אלא יכולים לחסוך המון (!) זמן וכסף בטווח הארוך והקצר.
  • מניעת טרטור עובדים – בואו נזכור שהשנה היא 2022 ומרבית העובדים נהנים מעבודה במודל היברידי – בחלק מהזמן עובדים מהבית ובחלק מהמשרד. האם העובד החדש שנלהב ומשתוקק להיקלט, יצטרך בהכרח להמתין ליום שבו מנהלת משאבי האנוש תגיע לעבוד במשרד? כמובן שלא! כל העובדים החדשים יוכלו ליהנות מתהליך קליטת עובדים באופן מקוון – מינימום טרטור והשקעה בזמן, מקסימוםwarm welcome! פתרון אידאלי לארגונים מבוזרים עם הרבה סניפים או מספר אתרי עבודה – אין סיבה לטרטר עובד במשרדים בחיפה להגיע לביצוע קליטה במשרד תל אביב.
  • עובדים נוודים? הם לא צריכים לטוס לארץ – אתם יודעים טוב יותר מאיתנו: לא רק שעובדים יכולים לעבוד מהבית, אלא שהם גם יכולים לעבוד מחו”ל. ואכן, מעסיקים כבר לא מצפים מהעובדים לנוכחות פיסית במשרד, כאשר הגמישות התעסוקתית הזו תורמת למוטיבציה ויעילות בקרב העובדים. וכך, רבים אלו שבוחרים לצאת למסע עם המחשב שלהם ברחבי העולם ולעבוד מנקודות שונות על הגלובוס. הודות ליכולת לקלוט עובדים בצורה מקוונת, אלו לא יצטרכו לתת גיחה לארץ, אלא שהם יוכלו למלא טפסי קליטה מבנגקוק, ניו יורק או מדריד.

 

עובדים מרחוק, נקלטים מרחוק

 

אין סיבה שעובדים שבהגדרתם “עובדים מרחוק”, יצטרכו לתת גיחות למשרדים בכדי למלא טפסים שונים. אנחנו ב-KOPEL REEM זיהינו את הצורך של חברות רבות לאפשר קליטה מהירה ונוחה – לעובדים החדשים וגם לצוות שעובד במחלקת משאבי האנוש, ובחרנו לענות עליו עם מערכת גיוס חכמה! למידע ופרטים נוספים אודות המערכת המאפשרת קליטת עובדים באופן מקוון, התקשרו כעת – 072-330-1601

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן