קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

קליטת עובד חדש

קליטת עובד חדש  – במה זה כרוך?

 

גיוס עובדים חדשים הוא תהליך מכריע עבור כל ארגון. הוא דורש כמות לא מבוטלת של זמן ומשאבים, אבל כשעושים אותו נכון, הוא יכול להוביל לכוח עבודה פרודוקטיבי וחדור מוטיבציה.

 

במאמר זה נדון בצעדים המרכזיים שיש לנקוט בעת גיוס עובד חדש. נסקור את החשיבות של הגדרת דרישות התפקיד, משיכת מועמדים פוטנציאליים והתאמה לתרבות החברה.

 

הגדרת דרישות התפקיד

 

הגדרת דרישות התפקיד היא שלב חיוני בתהליך הגיוס מכיוון שהיא עוזרת לזהות את הכישורים והניסיון הספציפיים הדרושים לתפקיד. ניתן להשתמש במידע זה כדי ליצור תיאור תפקיד ולפרסם את התפקיד בפני מועמדים פוטנציאליים.

 

כאשר מגדירים את דרישות התפקיד, חשוב להיות ספציפיים ככל האפשר כולל פירוט החובות והאחריות הספציפיות של התפקיד, כמו גם כל הכישורים או האישורים הדרושים. זה יעזור למשוך את המועמדים הנכונים בעלי הכישורים והכישורים הנדרשים לתפקיד.

כל המידע על קליטת עובד חדש

 

משיכת מועמדים פוטנציאליים

 

משיכת מועמדים פוטנציאליים היא שלב חשוב בתהליך הגיוס כיוון שהיא עוזרת ליצור מאגר של מועמדים מתאימים לתפקיד. ישנן מספר דרכים למשוך מועמדים פוטנציאליים ביניהם פרסום בלוחות דרושים מקוונים, שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו לינקדאין, טוויטר או פייסבוק כדי לפרסם את המשרה ולשתף מידע על תרבות החברה, עידוד העובדים הנוכחיים להפנות את חבריהם ועמיתיהם לתפקיד ועבודה עם חברות כוח אדם. באמצעות שילוב של שיטות אלו חברות יכולות להגדיל את סיכוייהן למשוך מאגר מגוון של מועמדים מתאימים לתפקיד.

 

התאמה לתרבות החברה

 

התאמה לתרבות החברה היא שיקול חשוב בעת גיוס עובד חדש. תרבות החברה מתייחסת לערכים, אמונות והתנהגויות משותפים המגדירים ארגון. הוא מקיף הכל, החל מהייעוד והחזון של החברה, דרך האינטראקציה של העובדים זה עם זה והדרך שבה הם ניגשים לעבודתם.

כאשר עובד חדש מצטרף לחברה, הוא צריך להתאים היטב לתרבות הקיימת. זה חשוב מכיוון שכאשר עובדים מרגישים מתאימים לתרבות החברה, יש סיכוי גבוה יותר שהם יהיו מעורבים, בעלי מוטיבציה ופרודוקטיביות.

ניתן להעריך אם מועמד יתאים לתרבות החברה באמצעות יצירת קשר עם מעסיקים או עמיתים קודמים, שימוש בהערכות אישיות כגון מאיירס-בריגס סיסטם, סקירת הרקע החינוכי והמקצועי של המועמד ועריכת ראיונות המתמקדים בהבנת המועמד והתאמתו לתרבות החברה.

חשוב לציין שבעוד שחשוב למצוא מישהו שמתאים לתרבות החברה, חשוב גם לקחת בחשבון את הגיוון ולא להפלות מועמדים על בסיס הרקע או מאפיינים אישיים שלהם.

 

מתקשים למצוא את המועמד המושלם?

 

תנו לתוכנת הגיוס החדישה שלנו לעשות את העבודה. התוכנה שלנו משתמשת באלגוריתמים מתקדמים לניתוח קורות חיים ואיתור אוטומטי של המועמדים הטובים ביותר. הממשק הידידותי למשתמש מקל עליכם לחפש ולסנן קורות חיים לפי כישורים ונתוני מועמדים. תגידו להתראות לסינון ידני של קורות חיים ושלום לתהליך גיוס יעיל ואפקטיבי.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד על תהליכי הגיוס החדשניים שלנו.

 

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן