קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

מערכת ניהול עובדים לעומת משאבי אנוש מסורתיים: מה עדיף?

מערכת ניהול עובדים לעומת משאבי אנוש מסורתיים: מה עדיף?

 

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר ארגונים וחברות בוחרים להשקיע בתחום של מערכת ניהול עובדים לעומת משאבי אנוש מסורתיים.

 

יש לזכור כי מערכת ייעודית תוכל לסייע למחלקת משאבי אנוש לבצע את תפקידה בצורה היעילה, המהירה והמקצועית ביותר, ללא שום חשש לטעויות אנוש. הדבר חיוני במיוחד כאשר מדובר על חברות ענק או ארגונים גדולים, המכילים מאות ואף אלפי עובדים.

 

אף מחלקת משאבי אנוש לא תצליח לנהל בהצלחה הון אנושי בסדר גודל שכזה, דבר שמצריך הסתייעות בטכנולוגיה המתקדמת של השנים האחרונות.

 

המערכת מסוגלת לאחסן כמויות עצומות של מסמכים וטפסים שונים, דבר שמקל על ההתנהלות של המחלקה ומזרז תהליכי עבודה שונים.

 

כמו כן, המערכת מסוגלת להפיץ מיילים וסמסים לעובדים, לייצר ולהפיץ זימונים וכמובן לדאוג לרווחה של העובדים ואף ללוות אותם לכל אורך תקופת ההעסקה שלהם בארגון, החל משלבי הגיוס הראשוניים ועד לשלבי הפרישה.

 

מערכת ניהול עובדים לעומת משאבי אנוש מסורתיים: מה עדיף?

 

מה כדאי לדעת לגבי מערכת ניהול עובדים?

 

מערכת ניהול עובדים יכולה לסייע בכל תהליכי העבודה השונים של מחלקת משאבי אנוש, כולל שלב הגיוס. המערכת מסוגלת לסייע בסינון המועמדים הראשוני, על סמך קורות החיים שלהם. הדבר מקל על העבודה של עובדי המחלקה ומאיץ את תהליך הגיוס והקליטה של העובדים החדשים בארגון.

 

כמו כן, המערכת מסייעת לדאוג לרווחה של העובדים, מאחר והיא מכילה את כל הנתונים האישיים של כל עובד ומתריעה על כל יום הולדת, יום נישואין או כל תאריך חשוב אחר.

 

כתוצאה מכך, ניתן להציע לעובדים הטבות ומתנות שונות, באמצעות שימוש בפורטל העובדים של המערכת. מדובר על דרך נפלאה לשפר את חווית העובד וכמובן להעלות את המוטיבציה שלו להישאר בארגון.

 

יתרונות נוספים של מערכת ניהול עובדים על פני משאבי אנוש מסורתיים

 

למעשה אין שום סיבה להתעקש אך ורק על משאבי האנוש המסורתיים, מאחר ומערכת ייעודית יכולה לזרז את תהליכי העבודה השונים, למנוע טעויות ולהגביר את רמת שביעות הרצון של העובדים. למשל, המערכת מסוגלת לשלוח התראות ותזכורות שונות, להציג משרות ותקנים שהתפנו וכמובן לנהל הדרכות והשתלמויות.

 

באמצעות המערכת העובדים יכולים להגיש את המועמדות שלהם לתפקידים השונים בארגון, להירשם להשתלמויות והדרכות שיפתחו ויקדמו אותם מקצועית וכדומה.

 

בנוסף לכך, המערכת מסייעת ליצור משובים ושאלונים להערכת העובדים, היא מאפשרת להפיץ טפסים מקוונים בקרב המחלקות השונות וכמובן לנהל את כל ימי החופשה, המחלה ושאר הנושאים הקשורים לרווחת העובד, במטרה למנוע פספוס של נתונים חשובים.

 

אנו בחברת קופל ראם נשמח לספק לכם מערכת ניהול עובדים ברמה הגבוהה ביותר.

 

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של עשרות שנים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים. המערכת שלנו מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ואנו נשמח להתאים את הפתרון האידיאלי ביותר לצרכים שלכם. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן