קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

כך תוכלו לנהל גיוס עובדים אפקטיבי

מה אם היו אומרים לכם שתוכלו לשדרג ולייעל את תהליכי גיוס העובדים שלכם? מבלי לדעת בראשו של איזה ארגון אתם עומדים, כמה עובדים יש לכם ומהי תדירות הגיוסים אצלכם, אנו מנחשים כי הייתם שמחים מאד! גיוס העובדים כפי שהוא מוכר לכם ולעובדי מחלקת משאבי האנוש כיום, רחוק מלהיות פשוט, נוח או אידיאלי.

 

ולכן, רגע לפני שאתם משקיעים בתהליך גיוס נוסף במודל הנוכחי והמוכר לכם, חכו. אנו שמחים להיות אלו שמבשרים לכם כי תוכלו לגייס עובדים בשיטה יעילה, נוחה, מהירה וחסכונית יותר.

 

אז מה אתם צריכים לעשות לטובת גיוס עובדים אפקטיבי? לא יותר מדי…

 

מדוע ארגונים רבים מעוניינים לייעל את תהליכי הגיוס?

 

רגע לפני שאנחנו מעמיקים בנושא של גיוס עובדים אפקטיבי, צריך להבין דבר מהותי יותר: מדוע ישנם רצון וצורך לייעל את תהליכי הגיוס ולהפוך אותם אפקטיביים יותר? התשובה לכך פשוטה למדי, ויתכן ואתם יודעים אותה טוב יותר מאיתנו: גיוס עובדים איכותי מותנה בהשקעת משאבים יקרים – זמן, כוח ואדם וכסף.

 

על מנת לגייס עובדים, נדרשים הארגונים להעסיק מנהלי משאבי אנוש (כוח אדם + כסף), המשקיעים שעות על גבי שעות (זמן), בין היתר בניתוח קורות חיים והערכת מועמדים. הבשורה המשמחת היא שהודות לכלים טכנולוגיים שונים, ניתן לקצר ולייעל את תהליכי הגיוס. ואיך עושים את זה? 

 

הגיעו אליכם קורות חיים של מועמד – מה קורה מרגע זה?

 

פרסמתם מודעת “דרושים”, קיבלתם פניות – קורות חיים, וכעת מנהלי משאבי האנוש צריכים להעמיק בהן ולבחון את התאמתו של כל מועמד. נשמע לכם מוכר? אולי תופתעו, אך הערכת קורות החיים אינה מותנית בהכרח ב”מגע אנושי”, אלא שניתן לעשות זאת אחרת באמצעות מערכת גיוס מתקדמת התורמת לתהליך גיוס עובדים אפקטיבי!

 

מערכת הגיוס של “קופל ראם” עשויה לייעל בעבורכם את תהליכי הגיוס! ואיך זה עובד בפועל?

 

  • עד עכשיו: עובדיכם היו צריכים לעבור על כל קובץ קורות חיים שהם קיבלו
  • מעכשיו: המערכת תעבור על קורות החיים במקומם!
  • ומה יוצא לכם מזה? חיסכון אדיר בזמן, כוח אדם וכסף!

 

התוכנה החכמה יודעת לנתח את נתוניו של כל מועמד ששלח אליכם קובץ קורות חיים. לאחר הניתוח המעמיק, המערכת מעניקה ציון שמאפשר לכם לקבוע אם תרצו להמשיך את תהליך הגיוס עם המועמד. 

 

גיוס עובדים אפקטיבי

 

גיוס עובדים אפקטיבי: פונקציות נוספות שעשויות לייעל את תהליכי הגיוס

 

באפשרותכם ליהנות משלל פונקציות נוספות שיתרמו משמעותית לתהליכי גיוס נוחים ומהירים יותר:

 

  • המערכת שולחת באופן אוטומטי עדכונים למועמדים הרלוונטיים 
  • שליחה אוטומטית של זימונים וראיונות המשך 
  • שליחה אוטומטית של טפסים שעל המועמד למלא ולהחזיר ועוד…

 

ישנם שני דברים שאינכם צריכים, רוצים או יכולים להתפשר עליהם: עובדים מצוינים ותהליכי גיוס וקליטה נוחים! לפרטים נוספים אודות התוכנה באמצעותה תוכלו ליהנות מתהליך גיוס עובדים אפקטיבי, התקשרו כעת – 072-3301601

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן