קופל ראם מתקדמת אל המחר ומפתחת מוצרים רספונסיבים אשר מאפשרים לארגון “חיבור” ישיר לעובדיו בכל מקום ובכל זמן.

צור קשר

מערכת הקליטה On Boarding של קופל ראם

 

מערכת הקליטה OnBoarding של קופל ראם נותנת לארגון יכולת לנהל תהליכי קליטה מורכבים הכוללים טפסים מקוונים, מנוע תהליכים מתוחכם ומערכת ניהול מותאמת ללקוח.

 

המערכת מתחילה לפעול עם קבלת פרטי העובד הראשוניים, בשלב הראשון המערכת מפיצה טפסים שונים למילוי על ידי העובד. הטפסים מופצים בהתאם לפרופיל הספציפי שנקבע לכל עיסוק/תפקיד בארגון.

 

מסך פרופילים

 

מסך פרופילים

 

העובד מקבל הודעה (דוא”ל, SMS, WHATS-UP ) עם לינק למערכת הטפסים. בכניסה העובד מזדהה או באמצעות שם וסיסמה או באמצעות סיסמה חד פעמית OTP. ונכנס למלא את הטפסים הנדרשים.

 

במסך הראשי העובד מקבל הנחיות כלליות לתפעול המערכת ואת רשימת הטפסים שממתינה לו כולל סטטוס של כל טופס: חדש, נשלח לבדיקה, לתיקון ואושר.

 

לכל סטטוס יש משמעות והוא משפיע על האפשרויות השונות שעומדות בפני העובד.

 

מסך טפסים ראשי

 

מסך טפסים ראשי

 

ניתן להגדיר סדר בין הטפסים. הטפסים כוללים לוגיקה של שדות חובה והתניות וכן שדות חתימה, העלאת מסמכים, שדות מסוג תיבת סימון, שדות טקסט, שדות נומריים, בחירה מטבלה, תאריך וכו’.

 

מערכת ה-Onboarding תומכת בטפסים רגילים – שדות למילוי בטופס מובנה ובטפסים סרוקים – מילוי הנתונים נעשה על גבי הטופס שנסרק למערכת.

 

כאשר הטופס מחייב הזנת מספר רב של נתונים רצוי להשתמש בטופס רגיל ולאחר מכן להציג את הנתונים בטופס סרוק.

 

כך לדוגמא בטופס 101 כל הנתונים ימולאו בטופס רגיל ולאחר מכן יוצגו לעובד על גבי טופס 101 סרוק.

 

ניתן להשתמש בטופס רגיל גם כדי למלא את כל הנתונים הנדרשים מהעובד ונתונים שמולאו בטופס זה יופיעו בהמשך בכל הטפסים האחרים.

 

טופס רגיל

 

טופס רגיל

 

טופס סרוק

 

טופס סרוק

 

בסיום מילוי כל טופס העובד יכול להוריד את הטופס בפורמט PDF.

 

בסיום המילוי, הטפסים נאספים במערכת הניהול ובאמצעותה רכזי משאבי אנוש מנהלים תהליך של בדיקת הטפסים, החזרה לתיקון או אישור הטפסים.

 

המשתמש יכול לאפס טופס – כלומר להכריח את העובד למלא את הטופס מחדש, לייבא טפסים בהתאם לפרופיל של העובד, לשלוט במבנה הטופס הספציפי (בהתאם להרשאות) ולעקוב אחר הסטטוס של כל טופס וטופס.

 

מסך ניהול טפסים

 

מסך ניהול טפסים

 

טופס שנשלח לתיקון מוחזר לעובד עם הערות ספציפיות לתיקונים הנדרשים. העובד מתקן והמעגל ממשיך עד לאישור הסופי של הטופס.

 

משתמשי המערכת נעזרים במסך שליטה ייעודי שמותאם ספציפית ללקוח ומאפשר לראות את כל העובדים הנמצאים בתהליך קליטה, כולל מעקב אחר הסטטוס של כל עובד ואחר מצב הטפסים שלו.

 

מסך שליטה

 

מסך שליטה

 

ניתן לשלב בטפסים מצגות, לומדות, מסמכי קרא ואשר וכו’.

 

דוגמא לטופס קרא ואשר

 

דוגמא לטופס קרא ואשר

 

לאחר אישור כל הטפסים המידע שהוזן בטפסים מעודכן במערכת הניהול והטפסים עצמם מתויקים בפורמט PDF במערכת הניהול. התהליך ממשיך בהתאם להגדרות התהליך – העובד הופך להיות עובד פעיל, מועבר ממשק למערכת השכר או למערכת משאבי אנוש, הטפסים נשלחים לגורמי חוץ או לגורמים פנימיים רלוונטיים לכל סוג טופס.

 

מערכת הקליטה Onboarding של קופל ראם מאפשרת גמישות רבה ללקוח בהגדרת התהליכים, בבניית הפרופילים השונים ובניהול המערכת בכלל.

יצירת קשר

Contact Us

[contact-form-7 404 "Not Found"]

דילוג לתוכן